Гуманітарний вісник
Національного університету імені Юрія Кондратюка

Про видання

Шановні читачі та автори наукових статей!

РИБАЛКО Ліна Миколаївна

Головний редактор збірника наукових праць «Гуманітарний вісник Національного університету імені Юрія Кондратюка», доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Шановні читачі та автори наукових статей!

Національний університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує до співпраці та пропонує долучитись до обговорення на сторінках збірника наукових праць «Гуманітарний вісник Національного університету імені Юрія Кондратюка» актуальних проблем і наукових досягнень з педагогіки, психології, фізичної культури та спорту, філології, історії, філософії.

Збірник розраховано на науковців галузі освіти, фізичної культури та спорту, філології, історії, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, організаторів післядипломної педагогічної, психологічної освіти, фізичної культури та спорту, методичних і психологічних служб, студентів і магістрів, а також усіх, хто цікавиться питаннями модернізації вітчизняної системи освіти. У науковому виданні передбачено розміщення результатів наукових досліджень, присвячених актуальним проблемам теорії і практики з педагогіки, психології, фізичної культури та спорту, філології, історії, філософії.

До складу редакційної колегії збірника наукових праць «Гуманітарний вісник Національного університету імені Юрія Кондратюка» входять 20 представників різних закладів вищої освіти України та ближнього зарубіжжя (Польща, Білорусь), які мають науковий ступінь за спеціальностями, що відповідають науковому профілю видання, мають відповідні публікації у виданнях, включених до Web of Science Core Collection та/або Scopus.

Ми добре розуміємо, що отримати визнання на міжнародному рівні можна лише маючи достатньо високий індекс цитування робіт. Саме тому проводимо роботу щодо включення збірника наукових праць «Гуманітарний вісник Національного університету імені Юрія Кондратюка» до відомих міжнародних наукометричних баз даних та забезпечення представленості інформації про нього у провідних бібліотеках світу.

Головний редактор збірника наукових праць
«Гуманітарний вісник Національного
університету імені Юрія Кондратюка»
Ліна Рибалко

Тематичні напрями збірника

• Педагогіка;
  • Психологія;
  • Фізична культура та спорт;
  • Філологія;
  • Історія;
  • Філософія.

Графік